Програвач вінілу Pro-Ject Juke Box E
Відео 14Фото 14 |
Pro-Ject Juke Box E |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Купити Pro-Ject Juke Box E
Усі ціни 57 →Вініловий програвач Pro-Ject Juke Box E1 OM5e Piano 9120122292945 | 28 466 грн. |
Pro-Ject Jukebox E1 OM5e Piano офіційна гарантія | 25 899 грн. |
Програвач вінілу Pro-Ject Juke Box E1 OM5e Piano | 28 466 грн. |
Програвач вінілових дисків Pro-Ject Juke Box E Red | 21 722 грн. |
Програвач вінілу Pro-Ject JukeBox E1 + piano OM5e Gramofon, System all-in- | 24 067 грн. |
Хотілося взяти апарат все в одному від Pro-Ject + колонки SpeakerBox 5 до нього на додачу взяв - звук просто бомба! Апарат виглядає красиво і дорого, зроблений добротно, нічого не бовтається, все функціонує чудово - згідно з інструкцією. 1. Зібраний у Чехії (ні якої китайщини) 2. Якість складання ідеальна 3. Якість звуку - Чарівне (особливо буде гарним для цінителів класичної музики) 4. Все в одному і в той же час може бути просто приставкою без фонокоректора, і з ним... 5. В управлінні немає резисторів, що гарантує бездоганну роботу на багато років... маленький недолік - це налаштування тембрів тільки з пульта користуюся Pro-Ject Juke Box E більше року |
Австрійська компанія Project займає невелику, але стабільну нішу на ринку аудиоборудования, радуючи своїх шанувальників аудиофильскими Hi-Fi продуктами. Вініловий програвач Juke Box E вдихне у ваші платівки другу життя, подарувавши їм нового звучання.
Все в одному
Апарат виконаний у строгому дизайні, і пропонується в чорному, червоному або білому кольорі. Має лакований стіл з МДФ, алюмінієвий диск і прозору захисну кришку. Для своїх розмірів (415x320x118 мм) важить чимало — 5 кг, але причина тому цілком об'єктивна.
Вбудований підсилювач
Juke Box має вбудований 50-ватний підсилювач. Тобто, до нього досить підключити пасивну АС і вуаля. При бажанні, апарат можна використовувати і як звичайний програвач, з будь-яким зовнішнім ресивером, фонокоректор в ньому теж є.
Дистанційне управління
Ручна налаштування виконується лише одним поворотним регулятором. Праворуч на столі є мінідисплей, що допомагає орієнтуватися в опціях. Керувати налаштуваннями можна і дистанційно — за допомогою пульта — відрегулювати частоти, гучність, активувати тонокомпенсацию, і навіть включити Bluetooth, хоча і застарілий, 2.1.
Hi-Fi звучання
По звуку Juke Box E витримує майже будь-яку критику. Це Hi-Fi, нехай і початкового рівня, але все ж Hi-Fi. Причому, з можливістю апгрейда. При бажанні, комплектну головку звукознімача Ortofon OM 5E — одну з кращих серед бюджетних, можна замінити на щось більш цікаве. Ну, і звичайно, багато в звуці залежить від вибору колонок.
З недоліків, крім застарілого Bluetooth, любителі оцифровувати старі платівки, відзначать відсутність такої можливості. Не вийде прослухати на плеєрі і платівки, записані на швидкості 78 об.
В іншому, Project Juke Box E — відмінна Hi-Fi система «все в одному» за $460. Недешево, зате і не сердито.