Триммер для бороды и носа ProfiCare PC-BHT 3074
Фото 4 |
ProfiCare PC-BHT 3074 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ProfiCare 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ProfiCare.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ProfiCare PC-BHT 3074
Усі ціни 9 →Тример Proficare PC-BHT 3074 | 959 грн. |
Тример для стрижки волосся PROFI CARE PC-BHT 3074 | 709 грн. |
ProfiCare BHT 3074 електрична бритва 1 кс | 830 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →