Литий диск PROLINE VX100 5,5x14/4x98 ET35 DIA58,1
Відео 1Фото 5 | від 5 702 до 7 433 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації PROLINE VX100 35
Характеристики
PROLINE VX100 5,5x14/4x98 ET35 DIA58,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROLINE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROLINE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити PROLINE VX100 5,5x14/4x98 ET35 DIA58,1
Сортувати
Диски ProLine Wheels VX100 5,5x14 4x98 ET35 DIA58,1 (matt black) | 6 053 грн. |
ProLine Wheels VX100 R14 W5.5 PCD4x98 ET35 DIA58.1 Black Matt 3917450 | 6 073 грн. |
Proline VX100 Silver R14 W5.5 PCD4x98 ET35 DIA58.1 | 7 433 грн. |
Диски ProLine Wheels VX100 5,5x14 4x98 ET35 DIA58,1 (matt black) (10011605 | 5 702 грн. |
Диски ProLine Wheels VX100 5,5x14 4x98 ET35 DIA58,1 (arctic silver) | 6 053 грн. |
Proline VX100 matt black R14 W5.5 PCD4x98 ET35 DIA58.1 | 7 433 грн. |
ProLine Wheels VX100 R14 W5.5 PCD4x98 ET35 DIA58.1 Silver 3917400 | 6 214 грн. |
Диски ProLine Wheels VX100 5,5x14 4x98 ET35 DIA58,1 (arctic silver) (10011 | 5 702 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі