Литий диск MAK Zenith 5,5x14/4x98 ET35 DIA58,1
Відео 7Фото 11 | від 5 063 до 6 886 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації MAK Zenith 116
Характеристики
MAK Zenith 5,5x14/4x98 ET35 DIA58,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Zenith 5,5x14/4x98 ET35 DIA58,1
Сортувати
Диски Mak Zenith 5,5x14 4x98 ET35 DIA58,1 (matt black) | 5 247 грн. |
Mak Zenith R14 W5.5 PCD4x98 ET35 DIA58.1 Silver F5540ZHHS35AAX | 6 662 грн. |
Mak Zenith R14 W5.5 PCD4x98 ET35 DIA58.1 Silver | 6 886 грн. |
Диски Mak Zenith 5,5x14 4x98 ET35 DIA58,1 (hyper silver) | 5 063 грн. |
Диски Mak Zenith 5,5x14 4x98 ET35 DIA58,1 (hyper silver) (1000975588) | 5 950 грн. |
Диски Mak Zenith 5,5x14 4x98 ET35 DIA58,1 (matt black) (1000975587) | 6 115 грн. |
Диски MAK Zenith Hyper Silver R14 W5,5 PCD4x98 ET35 DIA58,1 ID38162 | 5 099 грн. |
Диски MAK Zenith Matt Black R14 W5,5 PCD4x98 ET35 DIA58,1 ID38165 | 5 099 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі