Фен Promotec PM-2310
Фото 7 |
Promotec PM-2310 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promotec PM-2310
Усі ціни 8 →Фен Для Волосся Promotec Pm 2310 3000 Вт | 469 грн. |
Професійний фен для волосся Promotec PM-2310 3000Вт з дифузором | 485 грн. |
Фен для сушіння та укладання волосся Promotec PM 2310 | 555 грн. |
Фен для сушіння укладання волосся з дифузором Promotec PM 2310 | 558 грн. |
Професійний фен для волосся Promotec PM-2310 3000Вт 2 насадки Дифузор/Конц | 655 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →