Фен Promotec PM-2312
Фото 9 |
Promotec PM-2312 |
|
В комплекті 2 концентратора.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promotec PM-2312
Усі ціни 20 →Фен для волосся Promotec PM-2312 Black 3000 Вт з 2 концентраторами | 499 грн. |
Фен Для Волосся Promotec Pm 2312 3000 Вт | 584 грн. |
Фен для сушіння волосся Promotec PM-2312 2 швидкості 2 режими нагрівання 2 | 829 грн. |
Фен Promotec PM-2312 для сушіння волосся 3000Вт 2 насадки, 3 температурні | 859 грн. |
Фен для волосся Promotec PM-2312 3000 Вт 2 швидкості чорний | 820 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →