Стайлер Promotec PM-1220
Фото 8 |
Promotec PM-1220 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promotec PM-1220
Усі ціни 10 →Випрямляч з гофре для волосся Promotec PM-1220 | 594 грн. |
Плойка для волосся Promotec PM-1220 Red | 575 грн. |
Плойка щипці гофре для волосся Promotec PM-1220 Black | 575 грн. |
Плойка шипці з гофре для волосся Promotec Потужність 60 Вт, терморегулятор | 799 грн. |
Плойка із гофре для волосся Promotec PM-1220 | 565 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →