Плойка Promotec PM-1238
Фото 4 |
Promotec PM-1238 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promotec PM-1238
Усі ціни 8 →Плойка для афрокудрей Promotec PM-1238 | 550 грн. |
Плойка Promotec квадратної форми для створення афро-кучерів без затискача | 420 грн. |
Плойка для афрокучерів Promotec PM-1238 | 470 грн. |
Плойка щипці для волосся афрокудрів Promotec PM-1238 африканських кучерів | 490 грн. |
Плойка Для Волосся Афрокудрі Promotec Pm-1238 7Мм (FK845102) | 460 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →