Стайлер Promotec PM-1231
Promotec PM-1231 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promotec PM-1231
Усі ціни 7 →Праска випрямляч для волосся Promotec PM-1231 | 439 грн. |
Плойка-випрямляч для волосся Promotec PM-1231 | 399 грн. |
Утюжок плойка Promotec PM 1231 Для випрямлення та укладання волосся | 415 грн. |
Праска випрямляч для волосся Promotec Pm-1231 | 480 грн. |
Випрямляч для волосся Promotec PM-1231 чорний з червоним | 399 грн. |
Випрямляч Promotec PM-1231 (HG845105) | 399 грн. |
Випрямляч для волосся Promotec PM-1231 з керамічними пластинами | 393 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →