Фен Promotec PM-2308
Відео 1Фото 5 |
Promotec PM-2308 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promotec PM-2308
Усі ціни 13 →Фен для волосся Promotec PM-2308 Black 3000 Вт з концентратором | 399 грн. |
Професійний фен для сушіння волосся Promotec PM-2308 2 швидкості холодне/г | 595 грн. |
Фен для волосся Promotec PM-2308 Black 3000 Вт з концентратором | 530 грн. |
Фен для волосся Promotec PМ 2308 | 515 грн. |
Фен для волосся Promotec PM 2308 3000 W | 558 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →