Плойка Promotec PM-1236
Promotec PM-1236 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promotec PM-1236
Усі ціни 15 →Тонка плойка для афро кучерів Promotec PM-1236 діаметр 10 мм 25 Ватт | 420 грн. |
Плойка Для Волосся Афрокудри Promotec Pm1236 9Мм Афро Кучері, Афроплойка Б | 424 грн. |
Плойка для укладання волосся Promotec афро-локони, вертикальні локони 25 В | 443 грн. |
Плойка Promotec з керамічним покриттям для створення афро-кучерів 10мм (PM | 420 грн. |
Тонка плойка для афро кучерів Promotec PM-1236 (діаметр 10мм) (775982) | 390 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →