Фен Promotec PM-2305
Фото 7 |
Promotec PM-2305 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promotec PM-2305
Усі ціни 13 →Фен для сушіння волосся з дифузором Promotec PM-2305 3000W | 546 грн. |
Фен для сушіння волосся Promotec PM-2305 3000W з дифузором Білий | 549 грн. |
Професійний фен для сушіння волосся Promotec PM-2305 | 545 грн. |
Професійний фен для сушки волосся Promotec PM-2305 | 614 грн. |
Професійний фен для сушки волосся Promotec PM-2305 | 615 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →