Стайлер Promotec PM-1216
Фото 3 |
Promotec PM-1216 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promotec PM-1216
Усі ціни 6 →Праску гофре для волосся Promotec Pm 1216 чорно-рожевий | 430 грн. |
Плойка-випрямляч Promotec з функцією гофре і керамічним покриттям 40 Вт (P | 395 грн. |
Професійна праска гофре для волосся з алюмінієвим покриттям Promotec PM 12 | 399 грн. |
Праска випрямляч з гофре для волосся Promotec PM-1216 | 449 грн. |
Праска випрямляч з гофре для волосся Promotec PM-1216(00123) | 399 грн. |
Професійна праска гофре для волосся з керамічним покриттям Promotec PM 121 | 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →