Powerbank Proove Illuminator 22.5W 20000
Фото 4 |
Proove Illuminator 22.5W 20000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Proove Illuminator 22.5W 20000
УМБ Proove Illuminator 20000mAh Type-C + 2xUSB + Micro USB 22.5W Black (54 | 1 349 грн. |
PowerBank Proove Illuminator 22.5W 20000mAh (black) | 1 349 грн. |
Proove Illuminator 22.5W 20000mAh Black 540710001 | 1 349 грн. |
Модификації Proove Illuminator 22.5W 20000
Ціни на Proove Illuminator 22.5W 20000 |
---|---|---|---|---|
Proove Illuminator 22.5W 10000 | від 873 грн. | 5 пропозицій | ||
Proove Illuminator 22.5W 20000 | від 1 349 грн. | 3 пропозиції | ||
Proove Illuminator 22.5W 30000 | від 1 799 грн. | 4 пропозиції |