Powerbank Proove Guardian 22.5W 20000 (PBG222210004)
Фото 7 |
Proove Guardian 22.5W 20000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Proove Guardian 22.5W 20000
Зовнішній акумулятор Proove Guardian 20000mAh 22.5W (PBG222210004) | 1 549 грн. |
Зовнішній акумулятор Proove Power Bank 20000mAh Guardian 22.5W Metal Gray | 1 549 грн. |
Внешний аккумулятор Proove Power Bank 20000mAh Guardian 22.5W Metal Gray | 1 549 грн. |
Proove Guardian 20000mAh 22.5W (PBG222210004) 542690092 | 1 549 грн. |
Модификації Proove Guardian 22.5W 20000
Ціни на Proove Guardian 22.5W 20000 |
---|---|---|---|---|
Proove Guardian 22.5W 10000 | від 1 089 грн. | 4 пропозиції | ||
Proove Guardian 22.5W 20000 | від 1 549 грн. | 4 пропозиції | ||
Proove Guardian 22.5W 30000 | від 1 999 грн. | 1 пропозиція |