Powerbank Proove Hoodman Magnetic 20W 10000
Proove Hoodman Magnetic 20W 10000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Proove Hoodman Magnetic 20W 10000
Усі ціни 6 →УМБ Proove Hoodman Magnetic 20W 10000 mAh MagSafe Wireless Powerbank Dark | 1 699 грн. |
PowerBank Proove Hoodman Magnetic 20W 10000mAh (gray) | 1 699 грн. |
Proove Hoodman Magnetic 10000mAh 20W Gray 54073 | 1 699 грн. |
Proove PowerBank Hoodman Magnetic 20W 10000mAh Gray 45313 | 999 грн. |
Внешний аккумулятор Proove Hoodman Magnetic 20W 10000mAh Grey | 1 499 грн. |
Портативна Батарея Proove Hoodman Magnetic 20W 10000mAh (gray) | 1 699 грн. |