Powerbank Proove Illuminator 22.5W 10000 (PBI122210001)
Фото 4 |
Proove Illuminator 22.5W 10000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Proove Illuminator 22.5W 10000
Зовнішній акумулятор Proove Illuminator 10000mAh 22.5W (PBI122210001) | 899 грн. |
Зовнішній акумулятор Proove Power Bank 10000mAh Illuminator 22.5W Black | 899 грн. |
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Proove Illuminator 22.5W 10000mAh Black | 873 грн. |
Внешний аккумулятор Proove Power Bank 10000mAh Illuminator 22.5W Black | 899 грн. |
Proove Illuminator 22.5W 10000mAh Black 540700001 | 899 грн. |
Модификації Proove Illuminator 22.5W 10000
Ціни на Proove Illuminator 22.5W 10000 |
---|---|---|---|---|
Proove Illuminator 22.5W 10000 | від 873 грн. | 5 пропозицій | ||
Proove Illuminator 22.5W 20000 | від 1 349 грн. | 3 пропозиції | ||
Proove Illuminator 22.5W 30000 | від 1 799 грн. | 4 пропозиції |