Powerbank Proove Metalskin 65W 30000
Фото 5 |
Proove Metalskin 65W 30000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Proove Metalskin 65W 30000
Усі ціни 8 →УМБ Proove Metalskin 30000mAh Type-C + 2xUSB + Micro USB 65W Gray (54074) | 2 899 грн. |
Зовнішній акумулятор Proove Metalskin 30000mAh 65W (PBM365210004) | 2 889 грн. |
Внешний аккумулятор Proove Power Bank 30000mAh Metalskin 65W Gray | 2 899 грн. |
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Proove Metalskin 65W 30000mAh Gray | 2 159 грн. |
Зовнішній акумулятор Proove Power Bank 30000mAh Metalskin 65W Gray | 2 899 грн. |
ще 3 пропозиції