Набір інструментів PROXXON 23944
PROXXON 23944 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON 23944
Набор Г-образных звездочек (ТХ) из 9 шт PROXXON (код 23944) | 664 грн. |
Набір Г-подібних зірочок (ТХ) Proxxon 23944 | 664 грн. |
Набір Г - образних зірочок Proxxon ТХ, 9 шт (23944) 23944 | 664 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →