Набір інструментів Intertool HT-1251
Intertool HT-1251 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-1251
Усі ціни 15 →Набор ключей комбинированных 12ед., 8-30мм Cr-V INTERTOOL HT-1251 | 899 грн. |
Intertool Набор ключей комбинированных Intertool 12 шт 8-30 мм Cr-V (HT-12 | 854 грн. |
Набір комбінованих ключів Intertool 12 предметів 8-30 мм (HT-1251) | 899 грн. |
Набір ключів рожково-накидних Intertool HT-1251s - 12 шт. (8-30 мм) у чохл | 1 017 грн. |
Набір ключів комбінованих 12од., 8-30мм Cr-V INTERTOOL HT-1251 | 1 764 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →