Дитячий велосипед PUKY Youke 18
Фото 11 |
PUKY Youke 18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PUKY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PUKY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PUKY Youke 18
Усі ціни 6 →Велосипед Puky YOUKE 18-1 Alu 4362 | 16 390 грн. |
Велосипед від 5 років Puky YOUKE 18 ALU Green 4365 | 16 390 грн. |
Велосипед Puky YOUKE 18-1 Alu 4365 | 16 390 грн. |
Велосипед від 5 років Puky YOUKE 18 ALU Blue 4362 | 16 390 грн. |
Дитячий Велосипед 2-х Колісний 18'' від 5 років (Зріст 111 - 130см) PUKY Y | 16 390 грн. |
Дитячий Велосипед 2-х Колісний 18'' від 5 років (Зріст 110 - 125см) PUKY Y | 16 390 грн. |
Модификації PUKY Youke 18
Ціни на PUKY Youke 18 |
---|---|---|---|---|
PUKY Youke 12 | від 13 990 грн. | 10 пропозицій | ||
PUKY Youke 16 | від 15 390 грн. | 12 пропозицій | ||
PUKY Youke 18 | від 16 390 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →