Дитячий велосипед PUKY LS-Pro 16-1
Фото 5 |
PUKY LS-Pro 16-1 16 "18 " |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PUKY LS-Pro 16-1
Велосипед Puky LS-PRO 16-1 4407-4420 | 21 390 грн. |
Велосипед Puky LS-PRO 16-1 4414-4421 | 21 390 грн. |
Велосипед Puky LS-PRO 16-1 4415-4422 | 21 390 грн. |
Модификації PUKY LS-Pro 16-1
Ціни на PUKY LS-Pro 16-1 |
---|---|---|---|---|
PUKY LS-Pro 16-1 | від 21 390 грн. | 3 пропозиції | ||
PUKY LS-Pro 18-1 | від 22 390 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →