Дитячий велосипед PUKY Steel 18
Фото 6 |
PUKY Steel 18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PUKY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PUKY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PUKY Steel 18
Велосипед Puky Steel 18 4320 | 13 990 грн. |
Дитячий велосипед Puky STEEL 18 Green, 5 років+ (4117) | 13 990 грн. |
Велосипед Puky Steel 18 4117 | 13 990 грн. |
Дитячий велосипед Puky STEEL 18 Pink, 5 років+ (4320) | 13 990 грн. |
Дитячий Велосипед 2-х Колісний 18'' від 5-ти років (Зростання 115 - 130 см | 13 990 грн. |
Модификації PUKY Steel 18
Ціни на PUKY Steel 18 |
---|---|---|---|---|
PUKY Steel 12 | від 12 190 грн. | 3 пропозиції | ||
PUKY Steel 16 | від 13 190 грн. | 3 пропозиції | ||
PUKY Steel 18 | від 13 990 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →