Дитячий велосипед PUKY LS-Pro 18-1
Фото 5 |
PUKY LS-Pro 18-1 16 "18 " |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PUKY LS-Pro 18-1
Велосипед Puky LS-PRO 18-1 4408-4425 | 22 390 грн. |
Велосипед Puky LS-PRO 18-1 4416-4424 | 22 390 грн. |
Велосипед Puky LS-PRO 18-1 4417-4426 | 22 390 грн. |
Модификації PUKY LS-Pro 18-1
Ціни на PUKY LS-Pro 18-1 |
---|---|---|---|---|
PUKY LS-Pro 16-1 | від 21 390 грн. | 3 пропозиції | ||
PUKY LS-Pro 18-1 | від 22 390 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →