Біговел PUKY LR XL
Відео 4Фото 6 |
PUKY LR XL |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PUKY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PUKY.
Купити PUKY LR XL
Усі ціни 10 →Беговел Puky LR XL Classic 4067 | 9 590 грн. |
Біговел 3 роки + Puky LR XL Classic Retro Green 4067 | 8 679 грн. |
Біговел Puky LR XL Br Classic 4096 | 9 590 грн. |
Біговел Puky LR XL Br Classic 4097 | 9 590 грн. |
Біговел від 3 років Puky LR XL Black 4078 | 7 890 грн. |
Серйозні гонки
Якщо ваш малюк вже готовий до серйозних заїздам по алеях міського парку, то модель PUKY LR XL стане відмінним подарунком для дитини.
Для серйозних містерів і місіс
Перед тим, як зазирнути «під капот» до вже серйозної представнику біговелів, варто відразу обмовитися, що незважаючи на заяву виробника щодо можливості використання з 2 років (модель позиціонується для дітей від 2 до 4 років при максимальній вазі до 25 кг), недосвідченим і не утримує рівноваги наїзникам буде складно. Перше — вага моделі 5,5 кг, а це вже серйозно, а друге — широке відстань низькою зігнутої рами до керма і вже досить доросла посадка» не під силу починаючому гонщику.
Зростає разом з малюком
До безумовних переваг моделі належить можливість регулювання висоти керма і сидіння. Примітно, що регулювання плавне і не потребує додаткового оснащення, тому навіть крихкі мамині руки зможуть виставити необхідну висоту на прогулянці.
Легке управління
Управління полегшується тим, що кермо і колеса плавно працюють на кулькових підшипниках. До речі, самим колесам не страшні горби та ямки, оскільки литі диски діаметром 12" отримали широкі пневматичні скати.
На сторожі додаткової безпеки стоять спеціальні ручки, запобігають зсковзуючи керма і виключають травматизацію рук в разі зіткнення або наїзду на серйозну перешкоду, а також протиударна подушечка Barpad.
Корисними стануть і зручна підставка для стоянки, регульований ручного гальма (обідний механічний) і широка площадка для ніжок.