Автомобільний інвертор Pulsepad PSWCH-1000
Фото 5 |
Pulsepad PSWCH-1000 1000 Вт1500 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pulsepad 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pulsepad.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pulsepad PSWCH-1000
Инвертор с зарядным устройством Pulsepad pswch-1000 12v 1000w pure sine wa | 5 897 грн. |
Pulsepad PSWCH-1000 12V 1000W PURE SINE WAVE | 4 916 грн. |
Інвертор + зарядний пристрій Pulsepad PSWCH-1000 12V 1000W PURE SINE WAVE | 4 399 грн. |
Інвертор напруги + зарядний пристрій Pulsepad PSWCH-1000 12V 1000W Pure Si | 4 749 грн. |
Модификації Pulsepad PSWCH-1000
Ціни на Pulsepad PSWCH-1000 |
---|---|---|---|---|
Pulsepad PSWCH-1000 | від 4 399 грн. | 4 пропозиції | ||
Pulsepad PSWCH-1500 | від 5 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →