Автомобільний інвертор Carspa Sinus P2000-122
Carspa Sinus P2000-122 2000 Вт3000 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carspa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carspa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carspa Sinus P2000-122
Усі ціни 12 →Инвертор напряжения с правильной синусойдой Carspa-CPS2000-122 (2000Вт), 1 | 20 610 грн. |
Инвертор напряжения с правильной синусойдой Carspa-SINUS P2000-122 (2000Вт | 7 679 грн. |
Carspa Carspa-SINUS-P2000-122 | 10 300 грн. |
Carspa SINUS P2000-122 (2000Вт), 12/220V, 2xShuko, 1USB CarspaMS-2000-122 | 7 699 грн. |
Інвертор напруги Carspa-SINUS P2000-122 (2000Вт), 12/220V, 2xShuko, 1USB, | 7 938 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Carspa Sinus P2000-122
Ціни на Carspa Sinus P2000-122 |
---|---|---|---|---|
Carspa Sinus P2000-122 | від 7 679 грн. | 12 пропозицій | ||
Carspa Sinus P3000-122 | від 10 795 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →