Автомобільний інвертор Pulsepad PSWCH-1500
Фото 5 |
Pulsepad PSWCH-1500 1000 Вт1500 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pulsepad 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pulsepad.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pulsepad PSWCH-1500
Инвертор с зарядным устройством Pulsepad pswch-1500 12v 1500w pure sine wa | 8 009 грн. |
Pulsepad PSWCH-1500 12V 1500W PURE SINE WAVE | 6 452 грн. |
Перетворювач (інвертор) DC-AC Pulsepad PSWCH-1500 12V 1500W Pure Sine Wave | 6 149 грн. |
Інвертор + зарядний пристрій Pulsepad PSWCH-1500 12V 1500W PURE SINE WAVE | 5 999 грн. |
Інвертор напруги + зарядний пристрій Pulsepad PSWCH-1500 12V 1500W Pure Si | 6 249 грн. |
Модификації Pulsepad PSWCH-1500
Ціни на Pulsepad PSWCH-1500 |
---|---|---|---|---|
Pulsepad PSWCH-1000 | від 4 399 грн. | 4 пропозиції | ||
Pulsepad PSWCH-1500 | від 5 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →