Автомобільний інвертор Carspa Sinus P1000-242
Carspa Sinus P1000-242 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carspa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carspa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carspa Sinus P1000-242
Инвертор напряжения с правильной синусойдой Carspa-SINUS P1000-242 (1000Вт | 9 240 грн. |
Инвертор напряжения с правильной синусойдой Carspa-SINUS P1000-242 (1000Вт | 6 847 грн. |
Carspa SINUS P1000-242 | 9 240 грн. |
Інвертор напруги Carspa-SINUS P1000-242 (1000Вт), 12/220V, 1xShuko, 1USB, | 7 097 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →