Радіатор опалення Purmo Compact 11 500x500
від 2 107 до 2 496 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 11 79
Характеристики
Purmo Compact 11 500x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 11 500x500
Сортувати
PURMO PURMO Compact 11 500x500 (F061105005010300) | 2 258 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 11 500x500 | 2 496 грн. |
Purmo Compact 11 500x500 F061105005010300 | 2 298 грн. |
Радіатор PURMO Compact 11 500 x 500 | 2 316 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 11 500x500 | 2 496 грн. |
PURMO Compact 11 500x500 (F061105005010300) | 2 107 грн. |
Закрити
Рекомендуємо