Радіатор опалення Purmo Compact 22 300x1600
від 4 974 до 7 512 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 22 76
Характеристики
Purmo Compact 22 300x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 22 300x1600
Сортувати
PURMO PURMO Compact 22 300x1600 (F062203016010300) | 5 953 грн. |
Радиатор стальной Purmo Compact 22 тип 300х1600 | 4 974 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 300x1600 | 6 611 грн. |
Purmo Compact 22 300x1600 F062203016010300 | 6 059 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 300x1600 | 7 512 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 300x1600 | 7 439 грн. |
Закрити
Рекомендуємо