Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 300x1400
від 5 250 до 12 046 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 87
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 300x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 300x1400
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 300x1400 (F072203014011300) | 6 492 грн. |
Радиатор стальной Purmo Ventil Compact 22 тип 300х1400 | 5 250 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 300x1400 | 7 228 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 300x1400 F072203014011300 | 6 609 грн. |
PURMO Ventil Compact 22 300x1400 F072203014011300 | 12 046 грн. |
Радіатор PURMO Ventil Compact 22 300 x 1400 | 6 654 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 300x1400 | 8 206 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 300x1400 | 8 135 грн. |
Закрити
Рекомендуємо