Радіатор опалення Purmo Compact 22 300x600
від 2 860 до 3 995 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 22 76
Характеристики
Purmo Compact 22 300x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 22 300x600
Сортувати
PURMO PURMO Compact 22 300x600 | 3 167 грн. |
Радиатор стальной Purmo Compact 22 тип 300х600 | 2 860 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 300x600 | 3 995 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 300x600 | 3 959 грн. |
Закрити
Рекомендуємо