Радіатор опалення Purmo Compact 22 600x1800
від 8 564 до 17 027 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 22 91
Характеристики
Purmo Compact 22 600x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 22 600x1800
Сортувати
PURMO PURMO Compact 22 600x1800 | 9 177 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 600x1800 | 17 027 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 600x1800 | 16 909 грн. |
PURMO Compact 22 600x1800 | 8 564 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 600x1800 | 8 641 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 600x1800 | 8 570 грн. |
Закрити
Рекомендуємо