Радіатор опалення Purmo Compact 22 900x1400
від 10 349 до 20 433 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 22 91
Характеристики
Purmo Compact 22 900x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 22 900x1400
Сортувати
PURMO PURMO Compact 22 900x1400 | 11 090 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 900x1400 | 20 433 грн. |
PURMO Compact 22 900x1400 | 10 349 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 900x1400 | 14 025 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 900x1400 | 13 877 грн. |
Закрити
Рекомендуємо