Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 200x800
від 4 808 до 6 019 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 200x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 200x800
Сортувати
Радиатор стальной Purmo Ventil Compact 22 тип 200х800 | 5 430 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 200x800 | 5 232 грн. |
Радіатор Purmo Ventil Compact 22 200x800 нижнє підключення F07220200801130 | 4 808 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 200x800 F072202008011300 | 4 819 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 200x800 | 5 245 грн. |
Сталевий радіатор PURMO Ventil Compact CV 22 200x800 | 6 019 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact CV 22 200x800 | 5 946 грн. |
Закрити
Рекомендуємо