Радіатор опалення Purmo Compact 22 300x1000
від 3 795 до 5 629 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 22 91
Характеристики
Purmo Compact 22 300x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 22 300x1000
Сортувати
PURMO PURMO Compact 22 300x1000 (F062203010010300) | 4 447 грн. |
Радиатор стальной Purmo Compact 22 тип 300х1000 | 3 795 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 300x1000 | 4 917 грн. |
Purmo Compact 22 300x1000 F062203010010300 | 4 527 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 300x1000 | 4 917 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 300x1000 | 5 629 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 300x1000 | 5 555 грн. |
Закрити
Рекомендуємо