Радіатор опалення Purmo Compact 11 500x1100
від 3 384 до 4 009 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 11 79
Характеристики
Purmo Compact 11 500x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 11 500x1100
Сортувати
PURMO PURMO Compact 11 500x1100 (F061105011010300) | 3 626 грн. |
Purmo Compact 11 500x1100 F061105011010300 | 3 691 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 11 500x1100 | 4 009 грн. |
PURMO Compact 11 500x1100 (F061105011010300) | 3 384 грн. |
Закрити
Рекомендуємо