Витяжка Pyramida ABH 52 SRC 1150 GBL чорний
Фото 4 |
Pyramida ABH 52 SRC 1150 GBL чорний 2022 рікпотужна білий чорний |
|
Повністю вбудована кухонна витяжка торгової марки Pyramida — модель просунутого класу 2022 року випуску. Вона має габарити 52 см завширшки та 28.5 см завглибшки, сумісна з повітроводами діаметром 150 мм, передбачає периметральну систему всмоктування, завдяки чому не тільки стильно виглядає на кухні, але й характеризується високою загальною ефективністю. Також до фішок приладу належать варіативні можливості керування.
Так, тут є сенсорна панель, яка дозволяє вибрати одну із 5 швидкостей роботи або включити світлодіодне освітлення. Крім того є пульт ДК і функція управління жестами (придасться тоді, коли руки забруднені в процесі приготування їжі). Витяжка Pyramida ABH 52 SRC 1150 GBL оснащена досить потужним двигуном, продуктивність якого досягає 1150 м³/год. На максимальних оборотах модель не тільки ефективна, але й гучна (рівень шуму до 66 дБ). У комплект поставки включені жироуловлювальні фільтри. А якщо ви плануєте використовувати прилад у режимі рециркуляції (очищення та повернення повітря до приміщення), необхідно докупити сумісні активні фільтри. Окремо варто виділити наявність таймера вимкнення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Купити Pyramida ABH 52 SRC 1150 GBL чорний
Усі ціни 23 →Кухонна витяжка Pyramida ABH 52 SRC (1150) GBL | 11 899 грн. |
PYRAMIDA ABH 52 SRC (1150) GBL | 10 551 грн. |
PYRAMIDA ABH 52 SRC (1150) GBL | 10 498 грн. |
Вытяжка pyramida abh 52 src (1150) gbl | 11 901 грн. |
Витяжка Pyramida ABH 52 SRC (1150) GBL | 11 290 грн. |
Якщо вже купувати витяжку, то заощаджувати не варто. Бо ж вам і користуватися нею. Кажу це з розумінням бо наступала на ті граблі, тому і замовив цю модель. Тут п'ять! не дві не три, а п'ять швидкостей. А це і шуму менше і потужності більше. А ще керувати можна жестами, не тикаючи кнопки жирними пальцями. Я вже зрозуміла, що можна і за плитою зробити собі комфортну зону та готувати з задоволенням. Той варіант, коли користуєшся із задоволенням. Абсолютно немає. Настя Молид: користуюся Pyramida ABH 52 SRC 1150 GBL кілька місяців |
Як почали дивитися витяжку, то я собі динозавром відчула. Які там перемикачі чи кнопки. Він сенсори стоятиме і датчики руху. Звісно, що мені такого захотілося. Якаж це прелесть виявилася. Сказати зручо – нічого не сказати. При цьому витяжка має потужний двигун, що не створює лишнього шуму навіть на максималці. До всього іншого витяжка вмикається ще й пультом. Все це дуже спрощує моє кухонне життя) Сучасна витяжка, дуже зручна у користуванні. не бачу. София Бацман: користуюся Pyramida ABH 52 SRC 1150 GWH кілька місяців |
Модификації Pyramida ABH 52 SRC 1150 GBL
Ціни на Pyramida ABH 52 SRC 1150 GBL |
---|---|---|---|---|
Pyramida ABH 52 SRC 1150 GWH білий | від 10 957 грн. | 19 пропозицій | ||
Pyramida ABH 52 SRC 1150 GBL чорний | від 10 445 грн. | 24 пропозиції |