Витяжка VENTOLUX Punto 60 WG 1200 TRC білий
Фото 6 |
VENTOLUX Punto 60 WG 1200 TRC білий білий чорний |
|
Високопродуктивна і надійна повністювбудовувана витяжка з електродвигуном підвищеної потужності, електронною системою управління з LED-індикатором і периметральним всмоктуванням. Виробником позиціонується як продукт верхній частині середньої цінової категорії, орієнтований на обслуговування приміщень значної площі (до 30 м²) або кухонних зон квартир-студій. Встановлюється в шафу над варильною поверхнею, залишаючи видимої горизонтальну робочу поверхню і електронну сенсорну панель зі світлодіодним дисплеєм.
Важливою особливістю цієї моделі став комплектний пульт ДУ, що дозволяє керувати витяжкою VENTOLUX Punto 60 WG 1200 TRC з будь-якого місця кухні. Ширина корпуса становить 52 см і вона чудово поєднується з розмірами багатьох моделей кухонних газових/електричних плит або індукційних варильних поверхонь. Видима робоча поверхня витяжки виконана зі світлого скла, яке можна швидко очистити з допомогою будь-яких відповідних засобів побутової хімії. Білий колір прекрасно впишеться в світлі інтер'єри. Просте і інтуїтивно зрозуміле, сенсорне управління дозволяє вибирати три режими продуктивності, вмикати/вимикати освітлення та встановлювати таймер автоматичного відключення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Punto 60 WG 1200 TRC білий
Усі ціни 21 →Ventolux Ventolux PUNTO 60 WG (1200) TRC JET 5802 | 13 333 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux PUNTO 60 WG (1200) TRC JET | 13 333 грн. |
VENTOLUX PUNTO 60 WG (1200) TRC JET | 13 333 грн. |
VENTOLUX PUNTO 60 WG (1200) TRC JET | 12 333 грн. |
Модификації VENTOLUX Punto 60 WG 1200 TRC
Ціни на VENTOLUX Punto 60 WG 1200 TRC |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Punto 60 WG 1200 TRC білий | від 12 333 грн. | 25 пропозицій | ||
VENTOLUX Punto 60 BG 1200 TRC чорний | від 12 999 грн. | 3 пропозиції |