Витяжка Pyramida ABH 52 SRC 1150 GWH білий
Фото 8 |
Pyramida ABH 52 SRC 1150 GWH білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida ABH 52 SRC 1150 GWH білий
Усі ціни 18 →Кухонна витяжка Pyramida ABH 52 SRC (1150) GWH | 12 489 грн. |
PYRAMIDA ABH 52 SRC (1150) GWH | 11 068 грн. |
PYRAMIDA ABH 52 SRC (1150) GWH | 11 013 грн. |
Вытяжка pyramida abh 52 src (1150) gwh | 12 484 грн. |
Витяжка Pyramida ABH 52 SRC (1150) GWH | 11 843 грн. |
ще 13 пропозицій
Як почали дивитися витяжку, то я собі динозавром відчула. Які там перемикачі чи кнопки. Він сенсори стоятиме і датчики руху. Звісно, що мені такого захотілося. Якаж це прелесть виявилася. Сказати зручо – нічого не сказати. При цьому витяжка має потужний двигун, що не створює лишнього шуму навіть на максималці. До всього іншого витяжка вмикається ще й пультом. Все це дуже спрощує моє кухонне життя) Сучасна витяжка, дуже зручна у користуванні. не бачу. София Бацман: користуюся Pyramida ABH 52 SRC 1150 GWH кілька місяців |
Якщо вже купувати витяжку, то заощаджувати не варто. Бо ж вам і користуватися нею. Кажу це з розумінням бо наступала на ті граблі, тому і замовив цю модель. Тут п'ять! не дві не три, а п'ять швидкостей. А це і шуму менше і потужності більше. А ще керувати можна жестами, не тикаючи кнопки жирними пальцями. Я вже зрозуміла, що можна і за плитою зробити собі комфортну зону та готувати з задоволенням. Той варіант, коли користуєшся із задоволенням. Абсолютно немає. Настя Молид: користуюся Pyramida ABH 52 SRC 1150 GBL кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Pyramida ABH 52 SRC 1150 GWH
Ціни на Pyramida ABH 52 SRC 1150 GWH |
---|---|---|---|---|
Pyramida ABH 52 SRC 1150 GWH білий | від 10 957 грн. | 18 пропозицій | ||
Pyramida ABH 52 SRC 1150 GBL чорний | від 10 445 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →