Витяжка Pyramida KT 60 IX графіт
3 949 грн. Купити! Витяжка PYRAMIDA KT 60 IXFOXTROT.UAОфіційний партнер Pyramida (Київ) Гарантія: 36 міс. від виробника Поскаржитись |
Pyramida KT 60 IX графіт 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pyramida KT 60 IX
Ціни на Pyramida KT 60 IX |
---|---|---|---|---|
Pyramida KT 60 WH білий | від 3 411 грн. | 23 пропозиції | ||
Pyramida KT 60 IX графіт | від 3 949 грн. | 1 пропозиція | ||
Pyramida KT 60 BL чорний | від 3 406 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →