Витяжка Pyramida ATH 50 700 IX нержавіюча сталь
Фото 8 |
Pyramida ATH 50 700 IX нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida ATH 50 700 IX нержавіюча сталь
Усі ціни 38 →Pyramida Pyramida ATH 50 (700) IX | 4 499 грн. |
Кухонна витяжка Pyramida ATH 50 (700) IX | 4 499 грн. |
PYRAMIDA ATH 50 (700) IX | 4 139 грн. |
Витяжка телескопічна Pyramida Ath 50 (700) IX | 4 439 грн. |
Вытяжка Pyramida Ath 50 (700) Ix | 4 478 грн. |
ще 20 пропозицій
Сам усе встановивши, підключивши. Користуюся другий місяць. Проблем ніяких немає. Дуже виручає як щось пригорає. Тоді зачиняю двері на кухні, обов'язково відчиняю вікно і вмикаю на максимум хвилин на '15-20. На кухні свіжо і немає лишніх запахів. Користуюся задоволенням, дякую за якісний продукт Витяжка якісна. Мені радили і я ділюся: витяжка має працювати з хоча б трохи привідкритим окном. Все добре. Ярик Соблев: користуюся Pyramida ATH 50 700 IX кілька місяців |
Чудова витяжка. Ставили 4 місяці тому. як працює, влаштовує. Миттєво позбавляє кухню запахів. Вмикається лише під час готування, заощаджую енергію, але цього вистачає. Вона стильна. За кілька хвилин очищує повітря. Кнопки найпростіші – підсвічування та дві швидкості. Світло, приємне. PYRAMIDA працює не шумно. Все як належить) Якістю порадувала. Проблем не було. Филип Омелько: користуюся Pyramida ATH 50 700 BL кілька місяців |
Подобається, що з телескопами можна особливо з дизайном не заморочуватися. Аби колір підійшов. По роботі так взагалі ульот. Тягне дуже добре. Навіть на 16 квадратах не запарюється. Міті теж легко, головне не затягувати) приваблива ціна
компактна, і при цьому добре справляється з очищенням повітря. не помітила Юля: користуюся Pyramida ATH 50 700 BL кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Pyramida ATH 50 700 IX
Ціни на Pyramida ATH 50 700 IX |
---|---|---|---|---|
Pyramida ATH 50 700 WH білий | від 4 007 грн. | 28 пропозицій | ||
Pyramida ATH 50 700 IX нержавіюча сталь | від 4 098 грн. | 39 пропозицій | ||
Pyramida ATH 50 700 BL чорний | від 4 001 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →