Витяжка Pyramida AGT 60 S GWH білий
Фото 8 |
Pyramida AGT 60 S GWH білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida AGT 60 S GWH білий
Усі ціни 9 →Кухонна витяжка Pyramida AGT 60 S GWH | 6 999 грн. |
PYRAMIDA AGT 60 S GWH | 5 856 грн. |
PYRAMIDA AGT 60 S GWH | 5 827 грн. |
Вытяжка pyramida agt 60 s gwh | 6 423 грн. |
PYRAMIDA AGT 60 S GWH | 5 990 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Pyramida AGT 60 S GWH
Ціни на Pyramida AGT 60 S GWH |
---|---|---|---|---|
Pyramida AGT 60 S GWH білий | від 5 797 грн. | 9 пропозицій | ||
Pyramida AGT 60 S GBL чорний | від 5 549 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →