Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Витяжки   /   Pyramida

Витяжка Pyramida TLX1 60 WH білий

Фото - Витяжка Pyramida TLX1 60 WH білий
Фото 10
Pyramida TLX1 60 WH білий
Колір
Тип і монтажвбудована (шафа)
Оформленняз висувною панеллю
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Потужність80 Вт
Продуктивність (мотор)390 м³/год
Максимальний рівень шуму67 дБ
Кількість швидкостей3
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтралюмінієвий
Можливість установки активного фільтра
Функції та можливості
Освітленнясвітлодіодні лампи
Управліннякнопкові перемикачі
Інше
Висота (макс.)15.7 см
Ширина60 см
Глибина30 см
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.

Купити Pyramida TLX1 60 WH білий

Усі ціни 26 →

Витяжка телескопічна Pyramida TLX1-60 WH

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
3 999 грн.

PYRAMIDA TLX1-60 WH

Pro100market.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 382 грн.

PYRAMIDA TLX1-60 WH

Vodogreyka.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 399 грн.

Кухонна витяжка Pyramida TLX1-60 WH Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
3 599 грн.

Витяжка кухонна Pyramida TLX1-60 WH

Тип - телескопічна, в шафу, 390 м3/год, 80 Вт, відведення повітря і рециркуляція, ширина корпусу - 60 см, - алюмінієвий + ву... щегільний, Тип управління - кнопкове, Матеріал корпусу - метал, Лампи - світлодіодні лампи, 67 Дб, 660 х 230 х 370 мм, 5.5 кг, білий
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Pyramida TLX1 60 WH білий

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Pyramida TLX1 60 WH

Ціни на Pyramida TLX1 60 WH
Pyramida TLX1 60 WH білийвід 3 365 грн.28 пропозицій
Pyramida TLX1 60 SL сріблястийвід 3 365 грн.27 пропозицій