Витяжка Pyramida NR 60 PK BK чорний
Фото 8 |
Pyramida NR 60 PK BK чорний 2020 рік нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida NR 60 PK BK чорний
Витяжка Pyramida NR 60 PK BLACK | 5 494 грн. |
Вытяжка Pyramida nr 60 pk bk | 5 268 грн. |
Вытяжка Pyramida NR 60 PK BLACK | 5 263 грн. |
Витяжка декоративна Pyramida NR 60 PK BK | 5 172 грн. |
Pyramida NR 60 PK BK | 5 126 грн. |
Модификації Pyramida NR 60 PK BK
Ціни на Pyramida NR 60 PK BK |
---|---|---|---|---|
Pyramida NR 60 PK BK IX нержавіюча сталь | від 5 442 грн. | 3 пропозиції | ||
Pyramida NR 60 PK BK чорний | від 5 126 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →