Витяжка Pyramida AGS 60 WH білий
Фото 7 |
Pyramida AGS 60 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida AGS 60 WH білий
Усі ціни 23 →Pyramida Pyramida AGS 60 WH | 2 999 грн. |
Витяжка Pyramida AGS 60 WH | 2 550 грн. |
PYRAMIDA AGS 60 WH | 2 644 грн. |
PYRAMIDA AGS 60 WH | 2 631 грн. |
Вытяжка Pyramida Ags 60 Wh | 2 755 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Pyramida AGS 60 WH
Ціни на Pyramida AGS 60 WH |
---|---|---|---|---|
Pyramida AGS 60 CR бежевий | від 2 618 грн. | 8 пропозицій | ||
Pyramida AGS 60 WH білий | від 2 550 грн. | 23 пропозиції | ||
Pyramida AGS 60 BL чорний | від 2 550 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →