Витяжка Pyramida AGW 50 PB GBL чорний
Фото 9 |
Pyramida AGW 50 PB GBL чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida AGW 50 PB GBL чорний
Усі ціни 13 →Кухонна витяжка Pyramida AGW 50 PB GBL | 4 299 грн. |
PYRAMIDA AGW 50 PB GBL | 3 876 грн. |
PYRAMIDA AGW 50 PB GBL | 3 857 грн. |
Вытяжка pyramida agw 50 pb gbl | 4 262 грн. |
PYRAMIDA AGW 50 PB GBL | 3 890 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Pyramida AGW 50 PB GBL
Ціни на Pyramida AGW 50 PB GBL |
---|---|---|---|---|
Pyramida AGW 50 PB GWH білий | від 4 103 грн. | 9 пропозицій | ||
Pyramida AGW 50 PB GBL чорний | від 3 837 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →