Витяжка Pyramida MH 60 BL чорний
Фото 12 |
Pyramida MH 60 BL чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida MH 60 BL чорний
Усі ціни 8 →Вытяжка Pyramida mh 60 bl | 2 345 грн. |
Витяжка Pyramida MH 60 BL | 2 250 грн. |
Витяжка кухонна PYRAMIDA MH 60 BL | 2 395 грн. |
Pyramida MH 60 BL | 2 183 грн. |
Вытяжка PYRAMIDA MH 60 Black | 2 240 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →