Витяжка Pyramida TLX2 50 BR коричневий
Фото 11 |
Pyramida TLX2 50 BR коричневий 2020 рік коричневий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida TLX2 50 BR коричневий
Усі ціни 6 →Вытяжка Pyramida tlx2-50 br | 2 934 грн. |
Витяжка Pyramida TLX2 50 BR | 2 912 грн. |
Вытяжка PYRAMIDA TLX2-50 BR | 2 878 грн. |
Витяжка вбудовувана Pyramida TLX2-50 BR | 2 933 грн. |
Pyramida TLX2-50 BR | 2 803 грн. |
Витяжка Pyramida tlx2-50 br | 3 322 грн. |
Модификації Pyramida TLX2 50 BR
Ціни на Pyramida TLX2 50 BR |
---|---|---|---|---|
Pyramida TLX2 50 BR коричневий | від 2 803 грн. | 6 пропозицій | ||
Pyramida TLX2 50 BL чорний | від 3 459 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →